Başkanımız Haluk Yüce'nin 30.Sanat Yılı Kutlu Olsun


Başkanımız Haluk Yüce'nin 30.Sanat Yılı Kutlu Olsun!

Başkent’in sevilen ve merakla izlenen çocuk tiyatrolarından biri olan Tiyatro Tempo içinde bulunduğumuz yıl otuzuncu  çalışma  yılını geride bırakıyor.  Tiyatro Tempo’nun kurucu ve sanat yönetmeni ve Assitej Türkiye Merkezi başkanı Haluk Yüce’nin ise, otuz yılı Tiyatro Tempo’da olmak üzere tiyatro yaşamındaki kırkıncı yılı!

Tiyatro Tempo, bu güzel gerekçeden hareketle  7 Aralık  günü bir anma etkinliğiyle kuruluşunun otuzuncu yılını kutladı. Tiyatro Tempo’nun Maltepe’deki salonunda gerçekleşen bu özel buluşmada, tiyatronun kuruluşundan bu yana oluşuma  katkıda bulunan sanatçılar bir araya geldi.  Sahnelenen oyunlardan bölümlerin yer aldığı gösterimler sunuldu; oyun şarkılarından hazırlanmış özel bir repertuar  seslendirilerek, anılar paylaşıldı.

Yaptığı çalışmalarıyla ülkemizdeki çocuk tiyatrosu geleneğinde haklı bir yere ve öneme sahip olan Tiyatro Tempo’nun, dostları bu özel günde bir  araya geldi. Sanat camiasının akademik yüzleri, tiyatrocular, izleyiciler bu gecede bir araya geldi. Başkentli izleyiciler 7 Aralık saat 18.00 de gerçekleşen etkinlikte bu emektar sanatçıları yalnız bırakmadı.


10.12.2014